Pokazy i prezentacje firmy Clavam Sp. z o.o. – sprawdź opinie!

Pokazy i prezentacje produktów codziennego użytku – na przykład sprzętu kuchennego oraz nowoczesnych gadżetów są w ostatnim czasie bardzo popularne. Taką formę spędzenia swojego wolnego czasu preferuj wielu Polaków. Nic w tym dziwnego, ponieważ można w ten sposób spotkać się z innymi ludźmi, poznać ofertę marki oraz otrzymać możliwość zakupu produktów w bardzo atrakcyjnej cenie.

Aby przybliżyć sposób działania firmy, która jest obecnie jedną z najpopularniejszych marek organizujących pokazy i prelekcje postanowiliśmy porozmawiać z panem Cezarym Kozłowskim, przedstawicielem firmy Clavam Sp. z o.o. Niniejszy artykuł będzie zawierał przede wszystkim dosłowne przytoczenie niektórych wypowiedzi pana Cezarego, które dotyczą różnych aspektów działalności firmy oraz proponowanej przez nią oferty. Zapraszamy do lektury!

Clavam Sp. z o.o. – czym zajmuje się firma?

Pan Cezary na samym początku rozmowy zadbał o swoje dobre imię oraz opowiedział kilka słów o sobie. Pozwoli to przybliżyć wszystkim tę osobę oraz zapoznać się z pokrótce z firmą.

„Nazywam się Cezary Kozłowski i od lat pracuje w firmie Clavam Sp. z o.o. Zajmuje się sprzedażą, a także jestem przedstawicielem marki. Często uczestniczę w organizowanych przez nas pokazach. Cenię sobie pracę z drugim człowiekiem, dlatego też świetnie odnajduje się w tym co robię. Praca jest moim hobby, dlatego też poświęcam jej dużo uwagi oraz zaangażowania. Dobrze pracuje mi się z ludźmi z którymi łączą mnie podobne pasje oraz tożsame cele – tak jest właśnie w Clavam Sp. z o.o.. Każdy pracownik nie działa samodzielnie, ale razem tworzymy coś wyjątkowego. A zadowolone opinie naszych klientów są potwierdzeniem tego, że robimy wiele dobrego, dlatego też nieustannie staramy się jeszcze bardziej i poszerzamy swoje kompetencję, dbając o dobry wizerunek nasz oraz naszej firmy”.

Pan Cezary Kozłowski bardzo chętnie opowiadał o specyfice działania firmy oraz wartościach, które są przez nie promowane.

„Nie jesteśmy co prawda producentami sprzedawanych przez nas produktów, ale ściśle współpracujemy z tymi markami. Pozwala to nie tylko pozyskać wiedzę na temat oferowanych produktów, ale także nadzorować proces ich powstawania. Zależy nam na zadowoleniu oraz komforcie klientów, dlatego też nie możemy sobie pozwolić na żadne odstępstwa produktów od normy. Dbamy o najwyższą jakość, a dobry kontakt z właścicielami poszczególnych marek i korzystna współpraca zdecydowanie to ułatwia. Wszystkim zależy nam na najważniejszym celu, jakim jest odpowiednie podejście do klienta oraz jego zadowolenie.”

Oferta firmy Clavam Sp. z o.o.

Na temat obecnej oferty firmy pan Cezary wypowiada się w sposób następujący: „W naszej aktualnej ofercie na dzień dzisiejszy znajduje się kilka produktów. Pochodzą one od sprawdzonych producentów, cechują się wysoką jakością oraz doskonałą, konkurencyjną ceną. W ofercie znajdują się:

Charakterystyka każdego produktu z oferty firmy Clavam oraz ich odpowiednie przedstawienie zajęłoby bardzo dużo czasu. Dlatego też pan Cezary postanowił opowiedzieć ogólnie o ofercie firmy w której pracuje.

„Nasze produkty są dostępne w bardzo dobrych cenach, ponieważ jest to możliwe dzięki bliskiej współpracy z producentami. Oferujemy jedynie sprawdzone, samodzielnie przetestowane przez nas produkty oraz gadżety. Dzięki temu mamy pewność, że każdy klient będzie zadowolony ze swojego wyboru, a do jego rąk nie trafi coś, co nie spełnia jego oczekiwań. Każdy przedmiot dostępny w ofercie jest bardzo funkcjonalny oraz posiada nowoczesne udogodnienia. Przy jego produkcji zostały użyte najwyższej jakości materiały oraz zastosowane zostały nowoczesne technologie. Dzięki temu są to produkty na miarę XXI wieku – przydatne bez wyjątku w każdym domu. Nie sprzedajemy bibelotów oraz produktów, których używa się jedynie „raz na ruski rok”. Są to wysokiej jakości przedmioty codziennego użytku, które ułatwiają życie oraz skracają czas wykonywania codziennych obowiązków lub umilają życie.”

Clavam Sp. z o.o. – uczciwość i rzetelność, a także troska o klienta oraz jego potrzeby

Pan Cezary Kozłowski na koniec wywiadu przypomina o tym, że firma Clavam Sp. z o.o. działa na rynku już od dawna i posiada rzeszę zadowolonych klientów. „Warto sugerować się opiniami konstruktywnymi oraz obiektywnymi. Dobrze jest po prostu zapytać się osoby, która uczestniczyła w pokazie o jej opinię – bardzo często nie trzeba daleko szukać i wystarczy krótkie rozeznanie wśród znajomych czy rodziny. Działamy na terenie całej Polski, dlatego też w naszych pokazach wzięło już udział wiele zadowolonych osób.”

Pan Cezary zwraca uwagę, że jego firma zawsze stawia na dobro klienta. Dlatego też pokazy organizowane są w sposób kompetentny oraz profesjonalny, a to klient podejmuje ostateczną decyzję co do zakupu i skorzystania z ich oferty.

„Staramy się tak dobrać naszą ofertę oraz przeprowadzić pokaz, aby każdy klient znalazł coś ciekawego dla siebie. Dlatego też nieustannie prowadzimy rozmowy z kontrahentami celem wynegocjowania jak najlepszej oferty – pod względem wyboru produktów oraz ich ceny.”

Ekspert do spraw sprzedaży firmy Clavam Sp. z o.o. ostrzega przed oszustami

Choć na temat firmy Clavam Sp. z o.o. istnieje w sieci bardzo dużo pochlebnych i pozytywnych recenzji, a opinie zadowolonych klientów potwierdzają liczne zalety firmy to jak w każdej branży można znaleźć także szereg mało korzystnych opinii – zarówno w formie komentarzy, jak również przekazów słownych.

„Warto jest pamiętać, żeby korzystać jedynie z profesjonalnie zorganizowanych przez firmę Clavam Sp. z o.o. pokazów. Wciąż walczymy z wieloma osobami, które podszywają się pod naszą firmę. Działają oni na zasadzie oszustów, którzy chcą wyłudzić dane osobowe oraz pieniądze od klientów, którzy myślą że mają do czynienia z prawowitymi przedstawicielami firmy Clavam Sp. z o.o. Warto pamiętać, że firmy, które żerują na naszej sprawdzonej marce nie tylko uderzają w dobre imię firmy, ale również stanowią niebezpieczeństwo dla naszych klientów, którzy nam ufają i są nam przychylni. Często oferowane przez nich produkty są marnej jakości – kuszą klientów bardzo niskimi cenami za sprzęt, który w rzeczywistości jest praktycznie bezwartościowy. Warto mieć się na baczności – nasza firma zawsze chętnie odpowiada na pytania oraz jest bardzo łatwa do sprawdzenia.”

Mimo wszystko wizerunek firmy Clavam Sp. z o.o. ma się dość dobrze, co jest wynikem wytężonej pracy wszystkich pracowników marki. O takim stanie rzeczy świadczą zadowolone opinie klientów, które można znaleźć w wielu miejscach w sieci. Korzystne recenzje osób biorących udział w pokazach zorganizowanych przez firmę Clavam Sp. z o.o.potwierdzają trafność i prawdziwość wypowiedzi eksperta, jakim jest pan Cezary Kozłowski.

„Jestem bardzo zadowolony, że mogłem poświęcić swój czas i wziąć udział w tej rozmowie. Kontakt z potencjalnymi klientami to bardzo ważny element działalności naszej firmy, któremu poświęcamy bardzo dużo uwagi oraz zaangażowania”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *