Metody i zabiegi ujędrniające biust

Biust dla każdej kobiety jest jednym z jej najcenniejszych walorów. Panowie kochają, kiedy ich partnerki mają obfite i jędrne piersi. Dlatego właśnie kobiety dążą do tego, aby ich biusty były obfite i miały odpowiednio napiętą skórę.

Odchudzanie się, ciąża, karmienie oraz starszy wiek negatywnie wypływają na jędrność biustu. Jednak rozwój technologii, medycyny oraz farmacji oferuje kobietom liczne sposoby na poprawę jędrności piersi. Wiele pań decyduje się na operacje powiększające lub ujędrniające biust. Niektóre kobiety wybierają metody mniej inwazyjne i bezpieczniejsze. Wszystko zależy od potrzeb oraz uwarunkowań fizycznych kobiet.

Metody ujędrniania biustu, które można wykonać samemu

Stosowanie kremu ujędrniającego

Kremy ujędrniające biust to bardzo wygodny i nieinwazyjny sposób na piękne piersi. Wystarczy wybrać właściwy odpowiednik balsamu dla siebie i pamiętać o regularnym stosowaniu. Najlepsze kremy są tworzone tylko z naturalnych składników. Dodatki w postaci alkoholu, substancji zapachowych oraz barwników mogą znacząco wysuszać i podrażniać skórę piersi.

Obecnie duża popularnością cieszy się krem ujędrniający ? Frashe. W jego skład wchodzą tylko naturalne składniki. Działa kojąco, nawilżająco, poprawia krążenie i ujędrnia piesi.  Już po tygodniu można zauważyć pierwsze efekty ? biust jest jędrniejszy i bardziej uwydatniony.

Masaż ujędrniający biust

Masaż ujędrniający piersi to świetny sposób na piękny biust. Można go wykonywać samodzielnie przy użyciu ulubionego olejku. Dobrze przeprowadzony masaż powinno wykonywać się dwoma dłońmi. Rozpoczynamy od dołu piersi i wykonujemy delikatne ruchu ku górze. Trzeba pamiętać, że masaż nie może być zbyt silny. Wystarczą delikatne i opływowe ruchy, aby pobudzić ukrwienie oraz ujędrnić biust.

Ćwiczenia ujędrniające biust

Ćwiczenia fizyczne to najlepsza metoda na ujędrnienie biustu oraz całego ciała. Najpopularniejszymi ćwiczeniami są:

  • pompki
  • podnoszenie hantli
  • pływanie

Metody ujędrniania biustu oferowane przez medycynę estetyczną

Fale radiowe RF

Fale radiowe RF bardzo korzystnie działają na ujędrnienie piersi. Docierają one do najgłębszych warstw skóry i przyspieszają wewnątrzkomórkowe procesy metaboliczne, a także aktywizują wydzielanie kwasów tłuszczowych. Zabieg ujędrniający biust za pomocą fal radiowych RF skutecznie redukuje tkankę tłuszczową oraz cellulit i uelastycznia piersi.

Karboksyterapia

Karboksyterapia opiera się na pobudzeniu produkcji kolagenu i elastyny przez wykorzystanie do tego celu dwutlenku węgla. Karboksyterapia polega na podaniu dwutlenku węgla zarówno śródskórnie oraz podskórnie. To bezpieczny i sprawdzony sposób, z którego może skorzystać wiele kobiet. Podczas wykonywania zabiegu stymulowane są fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenu i elastyny. Efektem jest podniesiony biust, zwiększenie syntezy kolagenu oraz pozbycie się rozstępów na skórze.

Ujędrnianie biustu kwasem hialuronowym

Zabieg polegający na powiększeniu i ujędrnieniu biustu. Jest dużo mniej inwazyjny niż tradycyjne operacje. W biust wstrzykiwany jest preparat kwasu hialuronowego, który charakteryzuje się żelową konsystencją, świetnie wypełnia piersi i powiększa ich rozmiar.

Dodaj komentarz