Największe zalety Szczoteczki Sonicznej

Szczoteczki Soniczne na naszym rynku pojawiły się stosunkowo niedawno. Niemniej jednak, z roku na rok cieszą się one coraz większą popularnością. Na czym polega fenomen niniejszych szczoteczek? W poniższym artykule przedstawimy sposób ich działania oraz największe zalety związane z ich użytkowaniem.

Szczoteczki Soniczne – działanie i efektywność

Niniejsza szczoteczka charakteryzuje się niezwykłą dokładnością w procesie czyszczenia zębów. Wszystko to za sprawą szybkości obrotów wykonywanych podczas jednaj minuty. W porównaniu do tradycyjnej szczoteczki elektrycznej, która wykonywała średnio 8 tysięcy obrotów pulsacyjnych na minutę, Szczoteczka Soniczna obraca się z prędkością aż 31 tysięcy obrotów na minutę. Dzięki niniejszej technologii, jesteśmy w stanie osiągnąć efekt dokładnego usuwania płytki nazębnej, co z sprzyja wybielaniu zębów i niwelowaniu ewentualnych przebarwień. Dodatkowo, zagięta główka szczoteczki zapewnia nam dotarcie do najdalej położonych zębów. Dzięki swojej skuteczności, Szczoteczka Soniczna zapewnia nam utrzymanie prawidłowej higieny jamy ustnej.

Szczoteczki Soniczne – co je wyróżnia?

Szczoteczka Soniczna, znacznie różni się od tradycyjnej szczoteczki manualnej.

 • Po pierwsze: Szybkość drgań pulsacyjnych jest nieporównywalna z efektem manualnego szczotkowania zębów. Przypominamy, że nawet w porównaniu z tradycyjną szczoteczką elektryczną o dużej mocy, Szczoteczka Soniczna wypada znacznie lepiej (32 tysiące obrotów na minutę).
 • Po drugie: Szczoteczka Soniczna, gwarantuje nam dotarcie nawet do najdalej położonych w jamie ustnej zębów, zapobiegając tym samym przed ewentualnymi uszkodzeniami zębów.
 • Po trzecie: Szczoteczka Soniczna zapewnia nam szereg dodatkowych funkcji, w tym wbudowany zegar, który w znacznym stopniu sprzyja utrzymywaniu prawidłowej higieny jamy ustnej przez dzieci.
 • Po czwarte: W odróżnieniu od tradycyjnej szczoteczki elektrycznej, niniejszy produkt, wykorzystuje również działanie fal dźwiękowych, które wspomagają usuwanie nawet najdrobniejszych zanieczyszczeń.

Szczoteczki Soniczne – największe zalety

Wśród wielu zalet niniejszego produktu, możemy wyróżnić między innymi:

 • Niezwykłą łatwość oraz szybkość mycia zębów;
 • Nieporównywalną efektywność szczotkowania;
 • Skuteczność usuwania zanieczyszczeń z nawet najdalej położonych zębów;
 • Dokładność usuwania kamienia nazębnego;
 • Przyspieszenie procesu wybielania zębów;
 • Skuteczność w odświeżaniu jamy ustnej;
 • Dodatkowe aplikacje, które sprawiają, że mycie zębów staje się dla dzieci wielką przyjemnością, a nie obowiązkiem.

Zobacz ranking szczoteczek:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *