Jak dużo można zaoszczędzić dzięki rejestracji pacjentów online?

Popularność wynikająca z możliwości rejestracji pacjentów przez Internet jest faktem. W końcu pacjenci pragną mieć możliwość wybierania dogodnej daty wizyty u lekarza 24h na dobę. Lekarze z kolei doceniają możliwość zaoszczędzenia czasu oraz pieniędzy.

Oprogramowanie do rejestracji pacjentów online

Zakupienie programu i oprogramowania umożliwiającego rejestrację online daje korzyści zarówno pacjentom, jak i lekarzom. Zatem kupno ich na stronie internetowej http://e-rejestracja24.com.pl/oferta/ jest inwestycją, która bardzo szybko się zwraca i podnosi jakość placówki medycznej.

Perspektywa pacjentów

Teraz należy pochylić się nad tym, jak duże znaczenie może odegrać rejestracja online dla pacjentów. Wystarczy wyobrazić sobie, że w niedzielę wieczorem Pan Kowalski zaczyna odczuwać dokuczliwy ból zęba. Nie ma możliwości skorzystania z usług stomatologa tego dnia, jednak chce jak najszybciej znaleźć wolny termin w poniedziałek. Rejestrując się online Pan Kowalski może w niedzielę znaleźć dostępnych w okolicy specjalistów i wybrać godzinę. Nie musi już dzwonić cały poranek i poszukiwać stomatologa, który go przyjmie, co często niestety kończy się to koniecznością wydania większej ilości pieniędzy na wizytę lub też skorzystaniem z usług lekarza oferującego niższą jakość. Pan Kowalski zatem rejestrując się przez Internet, zaoszczędził zarówno czas, jak i pieniądze.

Perspektywa lekarzy

Kiedy Pan Kowalski zarezerwuje wizytę, lekarz już od rana może zobaczyć swój zaktualizowany kalendarz. W ten sposób specjalista nie traci czasu na okienka i oczekiwanie na kolejną osobę. Jednak w razie, gdyby lekarzowi lub pacjentowi coś wypadło, to obie strony mogą przełożyć wizytę na inny termin. Do tego dochodzą jeszcze kwestie finansowe. Mimo że lekarz musi opłacać nowe oprogramowanie, to jednak w perspektywie czasu zyskuje zarówno nowych pacjentów, jak i lepszą organizację.

Dodaj komentarz